Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer...

FACEBOOKTA BİZ

Örs, Yazıcıoğlu’nu unutmadı.

Ana Sayfa » HABERLER » Haberler » Örs, Yazıcıoğlu’nu unutmadı.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Trabzonlu Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu’nu ölümünün yıl dönümünde unutmadı.

Örs, Yazıcıoğlu’nun  ölüm yıl dönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Milletvekili Örs, açıklamasında: “Hayatı boyunca demokrasinin, hak ve adaletin yanında duran; vatan ve millet sevdalısı; Trabzon Köprübaşılı hemşehrimiz, büyüğümüz merhum Vali Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 16. yılında ve rahmetle anıyorum. Kendisi; duruşu, karakteri, iş ahlakı ve hizmetleriyle gönüllerde iz bırakan, Devlet- Millet birliğinin sembol ismi ve her yönüyle örnek bir devlet adamıydı. Recep Yazıcıoğlu, her zaman vatandaşların bütün sorunlarıyla yakından ilgilenmiş, görev yaptığı her şehrin kalkınmasına yönelik büyük katkılar sağlamıştır. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.” dedi.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs ayrıca sosyal medya hesaplarından “Trabzon Köprübaşı’nda doğdu. Devletin şefkatini, milletin sevgisiyle buluşturan önder,  Vali Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 16. yılında saygı ve rahmetle anıyorum. Ruhu Şad, Mekanı Cennet olsun…” şeklinde paylaşım yaptı.