Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer...

FACEBOOKTA BİZ

Örs’ten Beşikdüzü’ne ziyaret.

Ana Sayfa » HABERLER » Haberler » Örs’ten Beşikdüzü’ne ziyaret.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, beraberinde İlçe teşkilatı ve Meclis üyeleri ile birlikte  Beşikdüzü ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Örs, beraberindeki heyetle birlikte ilçeye yeni atanan Kaymakam  Şakir Öner Öztürk’ü ziyaret etti, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kaymakamlık ziyareti sonrası Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramiz Uzun’u makamında ziyaret eden Örs, burada yaptığı açıklama da, ” Ramis Uzun Başkanımıza geç de olsa hayırlı olsun dileklerimizi ilettik, başarılar diledik. Belediyenin ekonomik durumu, ilçenin sorunları ve vatandaşlarımızın beklentileri ile ilgili fikir alış verişinde bulunduk. Başkanımız ve ekibi her türlü zorluğun istediğinden gelecek bilgi ve beceriye sahiptir. Ramis Başkanım ve Meclis Üyelerimize güvenen vatandaşlarımız mahcup olmayacak. Ben de bu şehrin Milletvekili olarak destek vermeye hazırım. Kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

Daha sonra esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, İYİ Parti Beşikdüzü İlçe Başkanlığı’nda teşkilat mensupları ve Meclis üyeleri ile beraber toplantı yaptı.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Hüseyin Örs, “Vatandaşlarımız ve esnafımızla görüştük. Sorunları birinci ağızdan dinledik. Bölgemizdeki işsizlik Beşikdüzlü hemşerilerimin de en önemli şikayeti. Esnaf ekonomik darboğazdan bunalmış. Mutfaktaki yangın büyümekte. Ne kadar hayali tablolar ve algılarla ekonomik kriz görmezden gelinse de sokağa inince gerçekler ortaya çıkıyor. Sokağın nabzı, iktidarın söylemlerinin tam tersini söylemektedir.” dedi.

Açıklamasının devamında İYİ Parti’nin milletin sesi olduğunu söyleyen Milletvekili Örs, “İYİ Parti olarak sadece üye yapmak için değil, vatandaşlarımızın sorun, beklenti ve taleplerinin takipçisi olmak için de ayaklarına gidiyoruz. Meclis kürsülerinde, basın toplantılarında, çarşıda, pazarda ve meydanda milletimizin sesi olmaya gayret ediyoruz. Ben de seçim bölgem Trabzon başta olmak üzere Trabzon’un Sesi Mecliste parolasıyla, hemşehrilerimin sesi olmaya çalışıyorum. İYİ Parti’de Türk milletinin sesidir. İYİ Parti sayesinde 24 Haziran seçimlerinde AK Parti TBMM’de çoğunluğu kaybetmiştir. İYİ Parti sayesinde iktidar 31 Mart seçimlerinde yenilgiyi tatmış, İstanbul, Ankara, Antalya başta olmak üzere birçok ilde kaybetmiştir. 17 yıldır yenilmeyen iktidar yeniliyorsa, “ne yaparsak yapalım AK Parti kazanır” algısı yıkılıyorsa ve milletimize demokratik bir güven geliyorsa, İYİ Parti işte o umudun ve güvenin adıdır.” dedi.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, açıklamasının son bölümünde iktidara hazırlık yaptıklarının belirterek, “Şimdi İYİ Parti olarak üye kayıt kampanyalarıyla, milletin sesini 1 Ekimden itibaren açılacak mecliste duyurarak, milletimizin sorun ve taleplerini gündeme taşıyarak önümüzdeki zamanı çok iyi kullanıp, iktidara hazırlık yapıyoruz. Oy oranımızı çok daha yükseklere taşıyacağız ve iktidar hedefimize ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.