Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer...

FACEBOOKTA BİZ

Top yekün mücadele etmeliyiz.

Ana Sayfa » HABERLER » Haberler » Top yekün mücadele etmeliyiz.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin 3. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda “15 Temmuz; devlete sızmış hain bir güruhun, alçak bir kalkışmasıdır.” dedi.

Örs, mesajında “15 Temmuz 2016’da başarısızlıkla sonuçlanan hain darbe girişiminin ardından üç yılı geride bıraktık. O gün, Türk milleti önemli bir demokrasi sınavı verdi ve bu demokrasi sınavından da başarı ile çıktı” dedi.

Mesajında “Devletimize, milli irademize, inançlarımıza ve demokrasimize saygı duymayanları, bu değerlerimize kasteden her kim varsa onları, onlara yakın duranları lanetliyorum.” diyen İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, “Kalbi, vicdanı ve idrakı kapanmış; şuuru kirlenmiş, iradesi alçaklara bir şekilde temas etmiş olanlara karşı uyanık olmalı ve siyasi ayırımları bir kenara bırakıp, top yekün mücadele etmeliyiz” dedi.

Örs mesajının son bölümünde:”Yakın tarihimizin en karanlık 15 Temmuz gününün yıldönümü münasebetiyle öncelikle FETÖ hain saldırısına karşı korkusuzca direnen, kanlarının son damlasına kadar mücadele eden aziz şehitlerimize tekrar Allah’tan rahmet diliyor, mekanları cennet olsun diyorum.” dedi.