Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer...

FACEBOOKTA BİZ

Trabzonlu şehidin ailesine ziyaret.

Ana Sayfa » HABERLER » Haberler » Trabzonlu şehidin ailesine ziyaret.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Trabzon Şalpazarlı şehit Astsubay Fatih Karagöz’ün Kocaeli Kartepe’deki evini ziyaret etti, başsağlığı dileğinde bulundu.

Van Bahçesaray’da meydana gelen çığ felaketinde, kurtarma ekibinde olan askerlerimizden aslen Şalpazarlı olan Astsubay Fatih Karagöz şehit olmuştu. Şehit Fatih Karagöz’ün naaşı ailesinin yaşadığı Kocaeli ili, Kartepe İlçesinde defnedilmişti.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, beraberinde İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan ve partisinin Kocaeli il ve Kartepe ilçe teşkilatına mensup kalabalık bir heyetle, Şehit Fatih Karagöz’ün Kartepedeki taziye evini ziyaret ederek, ailenin acısını paylaştı.

Şehidin Babası Selahattin Karagöz ve akrabaları ile görüşen Örs “Acımız büyüktür. Maalesef, Trabzonlu hemşerimiz Fatih Kardeşimizin de aralarında bulunduğu çok sayıda şehidimiz oldu. Can kurtarmak için, canlarını feda eden, asker, korucu, itfaiye eri şehitlerimizi, rahmet ve saygıyla anıyorum. Bu felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenabıhak’tan rahmet diliyorum. Allah bir daha böyle acı yaşatmasın” dedi.