Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer...

FACEBOOKTA BİZ

Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 175. Yılı kutlu olsun.

Ana Sayfa » HABERLER » Konuşmalar » Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 175. Yılı kutlu olsun.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, TBMM’de yaptığı konuşmada Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı kutladı.

Örs, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi, “Türk polis teşkilatının kuruluşunun 175’inci yılını kutluyorum. Kuruluşunun 175’inci yıl dönümü vesilesiyle vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği ve esenliği için canla başla, büyük fedakârlıklarla ülkemizin dört bir yanında görev yapan polis teşkilatımızın Polis Haftası’nı da tebrik ediyorum.

Bu noktada vatandaşlarımıza da seslenmek istiyorum. Özellikle, Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında, zor şartlar altında görevlerini yerine getiren polislerimize bizler de vatandaşlar olarak destek olalım, yardımcı olalım. Alınan önlemlere titizlikle uymaya özen gösterelim. Bu vesileyle, Emniyet teşkilatımızda görev yapan tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Haftası’nı tekrar kutluyor, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık diliyor, şu anda görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine selam ve saygılarımı sunuyorum.”